Ostatnia kolejka Młodzieżowej Ligi Letniej Gminy Żegocina – sezon 2016

20 sierpnia 2016

21 sierpnia 2016 r. zostanie rozegrana ostatnia kolejka Młodzieżowej Ligi Letniej Gminy Żegocinia – sezon 2016. Sytuacja w tabeli jest niezwykle ciekawa. Nadal szansę na mistrzostwo mają 3 drużyny. „FC Luje” pokonując w zeszłym tygodniu 8:3 faworyzowaną drużynę „Bad Boys” zrównała się z tą drużyną liczbą punktów w tabeli i zachowała szansę na końcowe zwycięstwo – obie drużyny mają po 15 pkt. Samodzielnym liderem po 6 kolejkach ligi jest drużyna „Bambusy” która zgromadziła 18 pkt. W ostatniej kolejce zagrają ze sobą drużyny walczące o mistrzostwo – „Bambusy” zmierzą się z „Bad Boys”. Będący „na fali” po ostatnim ligowym zwycięstwie zawodnicy „FC Luje” spotkają się z nieobliczalną drużyną „AC Mocarze”.
By zwyciężyć w lidze drużynie „Bambusy” wystarczy jedynie remis w spotkaniu z drużyną „Bad Boys”. Natomiast zwycięstwo drużyny „Bad Boys” przy założeniu, że swój mecz wygra drużyna „FC Luje” sprawi, że 3 drużyny po 7 kolejkach rozgrywek będą miały po 18 pkt. Stosownie do art. 18 regulaminu MLLGŻ wówczas zostanie utworzona mała tabela a drużyna która ma lepszy bilans zdobytych i straconych bramek zostanie historycznym pierwszym zwycięzcą MLLGŻ.

Dla końcowego układu tabeli znaczenie będą miały również dwa pozostałe mecze. Drużyna STEZU TEAM i Młoda Łąkta powalczą korespondencyjnie o miejsce 4 w rozgrywkach. W grze o to miejsce jest także drużyna „AC Mocarze”.

Już dziś zapraszamy do kibicowania.
Ostatnie spotkania rozpoczną się od godz. 12:00.
Terminarz:
12:00 FC Mruczki vs STEZU TEAM
12:30 KS Łakta Junior vs Młoda Łąkta
13:15 AC Mocarze vs FC Luje
14:00 Bad Boys vs Bambusy

O godz. 15:00 rozpocznie się ceremonia rozdania nagród ufundowanych przez Wójta Gminy Żegocina oraz Stowarzyszenia „Patrioci Lokalni” w Łąkcie Górnej.

Zapraszamy do obejrzenia skrótów z ostatniej kolejki!